Witam serdecznie 😉

Jestem  kucharzem z profesjonalnym doświadczeniem zdobytym w wegetariańskich i wegańskich restauracjach zarówno w Polsce i za granicą. Gotowanie to moja pasja i ciągła nauka. Wege kuchnia to radość, magia i przygoda. To przestrzeń dla swobodnego tworzenia i odnajdywanie własnych pomysłów i inspiracji. Dla mnie kuchnia to świadomość i obecność w tym co jemy, jak jemy i z jakim skutkiem.

DSC_1043

CO ROBIĘ ?

⊗ Warsztaty kuchni wege, gdzie uczę teorii kuchni wege jak i praktyki.

⊗ Prezentacje wegetariańskich i wegańskich technik kulinarnych.

⊗ Oferuję swoje usługi przy warsztatach rozwojowych, niszowych imprezach tematycznych, wydarzeniach kulturalnych czy rodzinnych przyjęciach.

⊗ Indywidualne kursy gotowania w oparciu o wiedzę z dietetyki chińskiej i metodę pięciu przemian.

⊗ Praca nad dietą i praktyczny kurs przyrządzania wskazanych potraw.

Marcin Piniak

kom: 531 300 438

mail: wegekuchnia@hotmail.com

 

PREDYSPOZYCJE ZAWODOWE I ATUTY:

PASJA I TWÓRCZE PODEJŚCIE, UMIEJĘTNOŚĆ ORGANIZACJI WARSZTATU PRACY I PRZESTRZENI KUCHENNEJ, PRZYTOMNOŚĆ I ZDOLNOŚĆ IMPROWIZACJI, CHĘĆ ODKRYWANIA I CIĄGŁEJ NAUKI (KUCHNIA TO NIESKOŃCZONY PROCES UCZENIA) ODPOWIEDZIALNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ I DOBRA KOMUNIKACJA Z LUDŹMI, POMYSŁOWOŚĆ, UCZCIWOŚĆ I OTWARTOŚĆ

Jestem zwolennikiem prostej i zdrowej kuchni, a swoją wiedzę opieram na bardzo spójnym i holistycznym zakresie wiedzy dietetyki tradycyjnej medycyny chińskiej – świadomy sposób przyrządzania i komponowania jedzenia oparty na harmonijnej wiedzy z zakresu żywienia i traktowania pokarmu jako lekarstwa. 

DOŚWIADCZENIE ZDOBYWAŁEM MIĘDZY INNYMI W:

1378626_244166779066432_1353980105_n

wspolpraca

wegeguru-02

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

wegekuchnia logo_NAZWA 
Reklamy
%d blogerów lubi to: