O NAS

_ART4651

wegekuchnia_com_okJesteśmy kucharzami specjalizującymi się w kuchni roślinnej z profesjonalnym doświadczeniem zdobytym w restauracjach w Polsce i za granicą. Przez szereg lat pracowaliśmy w wegańskich i wegetariańskich restauracjach w Warszawie (Vegemiasto, Wegeguru, Biosfera, Gruszki & Pietruszki, Guru, Vega). Dla nas kuchnia roślinna stanowi element postępującej ewolucji ludzkiej świadomości opartej na empatii, zdrowo pojętej ekologii i odpowiedzialności za los planety i innych istot. Zdecydowanie jest to dieta przyszłości oparta na bardziej zrównoważonym podejściu do tematu żywienia i realnych kosztów z nim związanych. Gotujemy na warsztatach rozwojowych, niszowych imprezach kulturalnych oraz prowadzimy autorskie warsztaty gotowania dzieląc się wiedzą z zakresu dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i wielu tradycji kulinarnych świata, które inspirują nas do ciągłych poszukiwań.

wegekuchnia_com_mix

Zapraszamy do współpracy:

Jeżeli jesteś instruktorem, coachem lub prowadzisz warsztaty rozwojowe i potrzebujesz dobrej i zdrowej roślinnej diety dla uczestników swoich zajęć – grupy do 30 osób.
Chcesz zorganizować warsztaty kulinarne i poszukujesz kompetentnych instruktorów.
Prowadzisz restaurację i chcesz poszerzyć swoją ofertę o ciekawe dania bezmięsne – możliwe również szkolenie dla kucharzy.
Organizujesz kameralne przyjęcie / imprezę w domu dla rodziny czy przyjaciół i nie chce ci się gotować – zrobimy to za ciebie.
Interesują cię kulinarne korepetycje z gotowania w twojej własnej kuchni i dogodnym terminie – jesteśmy otwarci.
Prowadzisz ośrodek lub agroturystykę i potrzebujesz zaskoczyć gości nowym menu lub nie znasz wegańskich kucharzy – nic prostszego po prostu pisz i dzwoń.
Staramy się w swojej pracy być elastyczni a zarazem rzetelni, tworzyć dobrą atmosferę i pełen humoru klimat, lubimy to co robimy i staramy się by nasza kuchnia otwierała serce i żywiła ducha.

Przykładowe menu: https://wegekuchnia.com/wegemenu/

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Zrzut ekranu 2019-02-17 o 17.05.09

zrzut-ekranu-2018-03-24-o-00-44-04

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓŁPRACY 😉

gsm: 531 300 438

 

 

%d blogerów lubi to: